Firmamız;

Türkiye’nin doğru adımlar atarak yeni bir yapılanma sürecine girmiş olduğu bu yeni dönemde, inşaat ve mimari hizmetlerde üç ana unsur ön plana çıkmaktadır;

          - Doğru iş planı ve bütçelendirme

  - Milletlerarası kalite standartlarına uygunluk,

  - İstenilen kalitede, hızlı ve zamanında iş teslimi.

Tadilat ve yenileme projelerinden detaylı projelerine kadar tüm alanlarda yukarıdaki üç husus, tüm sektörlerden yatırımcı firmalar için büyük önem taşımaktadır. Arch&Tech Mimarlık olarak bizler de bu hususların sağlıklı olarak analiz edilip hayata geçirilmesinde önemli görevler üstlenebilmenin cesareti içerisindeyiz.

Arch&Tech Mimarlık bünyesi altında, projelendirme, tasarım, proje yönetimi ve uygulama alanlarında hizmet veren ekibimiz yerli ve yabancı firmaların idari bina, ofis gibi gerekirse hem tasarım ve projelendirme, hem de proje yönetimini de içine alacak şekilde uygulama aşamalarında da etkin görev almaktadır. Yapmakta olduğumuz projelerin, üst düzey standartlarda ve planlanan süreden hızlı sürede tamamlanması konusundaki hassas çalışmamız bizleri ön plana çıkarmaktadır.

Arch&Tech ayrıca mimari, elektrik ve mekanik disiplinlerin, eşzamanlı olarak ele alınıp değerlendirilmesi işlerinde de görev yapmaktadır.

Arch&Tech Mimarlık önümüzdeki yıllarda kurumsallığa önem veren, cesur bir firma olma yolunda temposunu düşürmeksizin büyümeye odaklanmıştır. Buna paralel olarak, hizmetlerinin kalite yönetimi çerçevesinde yüksek standartlarda uygulanmasını ve koşul gözetmeksizin müşteri memnuniyetinin sağlanmasını, iş ortaklarımız ile köklü ve güvenilir ilişkiler kurmayı amaçlamaktadır.

 
 
Ana sayfa     Hakkımızda     Hizmetlerimiz     Referanslar     İletişim Copyright © 2011. A&T Mimarlık      Powered & SEO Made by Nethizmet