HAKIMIZDA
Yaratıcı parlaklık ve teknik ustalığı harmanlama

Architecture & Technique

Tescilli markamız Arch&Tech ifadesinde kendini bulan mimarlık anlayışımızın bir özetidir. Aldığımız yüksek eğitimin ışığında biraz da Bauhaus ekolünün getirdiği yaklaşımla teknik gerekliliklerden asla taviz vermeden estetik çeşitliliği ve güzelliği yakalamaya çalışıyoruz. Teknik gereklilikler derken sadece elektrik, mekanik gibi alanlardan değil sirkülasyon alanları, koridor genişlikleri, dönüş yarıçapları, masa-duvar arası boşluklar gibi çeşitli mimari gerekliliklerden de bahsediyoruz.

Tasarım anlayışımız

Biz Arch&Tech olarak tasarımlarımızı müşterimizin yaratılmasını istediği mekandaki fonksiyonel, psikolojik ve sosyolojik ihtiyaçları tam olarak anlamaya çalışarak, mekanda gerekli olacak elektro- mekanik tüm teknik donanımı da dikkate alarak yapıyoruz.

İster ofis dekorasyonu ister bir diş kliniği dekorasyonu veya bir ev dekorasyonu olsun, yaşadığınız veya çalıştığınız mekanların tasarımında müşterilerimizin yıllarca sorunsuz ve keyifli yaşaması için uğraşıyoruz.

Tecrübemiz

Şirket yöneticimiz Yüksek Mimar Sergin Özcan’ın 25 yıla yaklaşan ve kaba insaattan ofis dekorasyonu, ev dekorasyonu, laboratuvar planlaması, mağaza dekorasyonu ve tasarımına kadar mimari uygulamaların her alanında oluşan tecrübelerine, ayrıca Türkiye’nin sayılı miktardaki A sınıfı iş güvenliği uzmanlarından biri olmasına dayandırdığımız özgüvenimiz, yıllardır yapmış olduğumuz ve tek bir olumsuz geri dönüş, bir sorun çağrısı bile almadığımız referanslarımızla perçinleniyor.

Hiç sorunlu bir geri dönüş almıyoruz çünkü işimizi en başından itibaren doğru malzeme, doğru ekip ve doğru uygulama seçimi üzerine kurarak doğru tasarım yapmaya çalışıyor ve hataları minimuma indiriyoruz. En önemli yeteneğimizi çıkabilecek sorunları önceden görerek daha oluşmadan önlemek olarak görüyoruz. Çıkan sorunun çözülmesi bizim için başarı değil başarısızlık ifade ediyor.

Teknik ve estetiğin birlikteliği

Tasarımımızı teknik ve estetik olarak ikiye ayırıyoruz. Fonksiyon, organizasyon, elektrik ve mekanik altyapı gibi öğeler teknik kısmını oluştururken renk, biçim, yerleşim gibi öğeler de estetik kısmı oluşturuyor. Bunları kimi zaman eş zamanlı, kimi zaman sıralı olarak ele alırken kimi zaman da birbirlerini besleyecek şekilde ileri geri hamlelerle tasarlıyoruz.

Ofis dekorasyonu ve klinik – laboratuar tasarımı işlerinde teknik kısmı daha ön plana alırken ev dekorasyonu işlerimizde estetiği biraz daha öne çıkarıyoruz. Ama her zaman için müşterilerimizin ihtiyaç ve beğenilerini öne alıyoruz. Onların estetik anlayışlarını kendi profesyonel bilgi ve estetik birikimimiz süzgecinden geçirip tasarımlarımıza yansıtmaya çalışıyoruz.

Etik

İş ahlakımız genel ahlakımızdan kaynaklanan açıklık, şeffaflık ve mutlak dürüstlük üzerine kuruludur. Hem müşterilerimizle hem de tedarikçi ve çözüm ortaklarımızla tamamen güvene dayalı bir ilişki yürütmek öncelikli tercihimizdir. Bu anlayışımız sayesinde hem birden fazla kez bize güvenen müşterilerimiz hem de yıllardır bizimle her türlü zorluğa göğüs geren tedarikçi ve taşeronlarımız var.

Tasarım

Çalışma alanları tasarlamak ve inşa etmek estetikten fazlasıdır; iç mimari dekorasyon daha azıyla daha fazlasını başarmanıza yardımcı olmakla ilgilidir.

Arch&Tech Mimarlık ihtiyaçlarınızı tanımlamanıza ve kuruluşunuzu desteklemek için ince ayar yapılmış bir alan oluşturmanıza yardımcı olur.

Çalışma alanınızın performans sağlayabilmesi ve aynı zamanda size büyümek için yer açması gerektiğine inanıyoruz.

Teknik ustalık

Mimarlık ve inşaattaki tecrübemiz, beklenmedik sorunların üstesinden gelebileceğimiz ve dayanıklı alanlar sunabileceğimizin kanıtıdır.

Ekiplerimiz de kalite ve ergonomiye olan bağlılığımızı ve takıntımızı mükemmel bir şekilde yansıtıyor.

Bazı Müşterilerimi
 
Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. A&T Mimarlık