HİZMETLER
Ücretsiz keşif ve 2B tasarım

Yeni kuracağınız veya yenilemeyi planladığınız işyeriniz veya eviniz için sıfırdan başlayarak, gerçek bir proje uygulaması gibi sırası ile metraj, keşif, yaklaşık maliyet, bütçe ve 2B tasarım hizmeti sunuyoruz.

randevu oluşturun
Ücretsiz konsept ve mood board çalışması

Yeni kuracağınız veya yenilemeyi planladığınız işyeriniz veya eviniz için, ihtiyaçlarınızı karşılayacak konsept ve moodboard çalışması ücretsiz olarak sunuyoruz.

randevu oluşturun
3B projelendirme

Mimari tasarım şemsiyesi altında, müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak, elektrik ve mekanik tasarımlarının minimum şekilde düşünüldüğü projenin görsel olarak nihai halini bilgisayar üzerinde oluşturup, bütün imalat süreçlerini müşteri ile istişare altında sonuçlandırabilmekteyiz. Özel proje ve mahal tasarımı işleriniz için iletişime geçiniz.

randevu oluşturun
Anahtar teslim inşai uygulama

Ekibimiz boş bir tuvalle başlayıp, gereksinimlerinizi aşacak bir alan uyarlayacak ve gurur duyulacak bir işyeri yaratacaktır.

Ayrıca, konseptten tamamlanmaya kadar, iş alanınızın yaratılması veya yenilenmesinin sorunsuz bir süreç olduğundan emin oluruz.

randevu oluşturun
Ofis mobilyası tedariği

Ofis mobilyalarının işlevsel olması ve aynı zamanda kusursuz bir görünüm sağlaması gerektiğini biliyoruz. En son mobilya gelişmelerini destekleyebilecek birden fazla tedarikçiye ve modern tasarımlara erişebiliyoruz.

randevu oluşturun
Yönetici odası tasarımları

VIP yönetici odası tasarımınız niçin, neyin ve nasıl bir temel oluşturarak geliştirildi? İş kültürünüz ve çalışma tarzlarınız nedir?

Makamınızı mümkün olan en yaratıcı ve işlevsel şekilde tasarlayıp, projeden makam mobilyası tedariğine kadar hayata geçiriyoruz.

randevu oluşturun
 
Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. A&T Mimarlık