REFERANSLAR
SONOVA TÜRKİYE GENEL MÜDÜRLÜK

Sonova Türkiye genel müdürlük iç mimari ve dekorasyon projesi, dikkatli planlama ve uygulama gerektiren büyük bir girişim oldu. Proje kapsamında çalışanlar için modern, işlevsel ve ergonomik bir çalışma ortamı oluşturmak amacıyla mevcut ofis alanının belirli bir bütçe dahilinde eksiksiz olarak ele alınarak tasarlanması ve yenilenmesi yer alıyordu.


Proje, tüm gereksinimlerin karşılandığından emin olmak için Sonova Türkiye'nin yönetimiyle yakın işbirliği içinde çalışarak yönetildi. Ekibimiz, iç mimari tasarım, inşaat, elektrik - mekanik işleri ve proje yönetimi dahil olmak üzere projenin tüm yönlerinden sorumluydu.


Projenin en önemli zorluklarından biri, Sonova'nın iki ayrı şirketinin, teknik servislerinin ve lojistik servislerinin toplandığı alanının çalışanlar için işlevsel, ergonomik ve rahat olmasını sağlarken, Sonova Türkiye'nin yüksek işlevsel tasarım ve estetik standartlarını da karşılamaktı. Ekip, ihtiyaçlarını ve organizasyonunu anlamak ve bunları iç mimari tasarıma dahil etmek için yönetim ve çalışanlarla yakın bir şekilde çalışarak bu zorluğu aştık.


Pandeminin en zorlu zamanlarında çalışma saatlerinin kısıtlılığına ve diğer tüm zorluklara rağmen proje zamanında ve bütçeye uygun şekilde tamamlandı ve yeni ofis alanı çalışanlar tarafından iyi karşılandı. Çalışanlar, çalışma koşullarının iyileştirilmesini, modern ve işlevsel tasarımı takdir ediyor. Proje, ayrıntılara dikkat etmesi ve yüksek kaliteli malzemelerin kullanılması nedeniyle de övgü topladı.


Bu başarılı projenin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz ve Sonova Türkiye'nin yönetim ve çalışanlarına proje boyunca yaptıkları işbirliği ve destek için teşekkür ediyoruz.

tüm referanslar
 
Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. A&T Mimarlık